ELVAN SIMLI KESME TUL 704

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

TÜL: Kesme
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 160 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Bir dekorasyonda tercih edilecek olan tüm detaylar son derece büyük bir önem taşımaktadır. Tercih edilecek olan tül detayı da dekorasyonun en önemli noktalarından bir tanesidir. Tülün rengi, dokusu ve deseninin dekorasyonda yer alan diğer tüm ürünler ile uyumlu olması gereklidir.

Hafif deseni ile birlikte Elvan 704 modeli pek çok farklı dekorasyon ile birlikte kullanılabilir. Sade bir dekorasyon ile kullanılabilecek zarif bir görüntüsü vardır. Bunun yanı sıra gösterişli olan dekorasyonlarda da tercih edilebilir. Üzerinde yer almakta olan özel deseni ile birlikte farklı bir hareket kazandığı için pek çok kişinin ilgisini çeken bir modeldir ve evin pek çok odasında kullanılabilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?