FANTAZI KETEN KURŞUNLU 1714

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Keten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 413 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyon söz konusu olduğu zaman tercih edilen tüm detayların birbiri ile uyumlu olabilmeleri gereklidir. Dekorasyonun bütünlüğünün sağlanabilmesi açısından tercih edilecek olan perde modeli oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Hem spor hem de zarif dekor arayan kişiler için son derece özel olarak düşünülmüş Fantezi Keten Kurşunlu modelinde keten kumaş tercih edilmiştir.

Üründe tercih edilen kumaş deseni göz yormayan ve sade bir şekilde belirlenmiştir. Kumaştan ayrı durmayan ve renk uyumu bulunduran desen tercihi ile birlikte şık dekorasyonlar için tercih edilebilir. Sadelikten yana tercihini kullanan kişiler için zarif ve sade olan dekorasyonlara da uygundur. Firmamız perde modelleri üretiminde farklı konseptler için çok farklı modeller bulundurmaktadır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?