MARGARIT SIMLI KESME TUL

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

TÜL: Kesme
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: MEVCUT
Ağırlık (+)(-) 5%: 143 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Şık bir dekorasyon oluşturabilmek için dekorasyonda kullanılacak olan tüm ürünlerin titiz bir şekilde incelenmesi gereklidir. Dekorasyonda tercih edilen ürünlerin mutlaka detaylı bir şekilde araştırılması ve birbiri ile uyum içinde olan parçaların seçilmesi gereklidir. Burada perde ve tüllerin de tüm dekorasyon ile uyum içerisinde olmaları gereklidir.

Farklı su doku deseni ile birlikte Margarit modeli farklı dekorasyonlarda tercih edilebilecek bir modeldir. Desenin birbirinin yansıması gibi görülmesi modele bambaşka bir hareket katmayı başarmıştır. Misafir odalarında tercih edilebileceği gibi oturma odalarında da tercih edilebilir. Dekorasyonun şık ve zarif olmasını isteyen kişiler için son derece özel olarak üretilmiştir ve dekorasyona çok daha farklı bir hava katmaktadır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?