MEKA CHENILLE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

104.00 TL

52.00 TL

KUMAŞ: Kadife
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 970 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Perdeler çok uzun yıllardan beridir hem güneş ışığından korunmak hem de aynı zamanda dışarıdan içerisinin görünmesini engellemek amacı ile tercih edilmişlerdir. Günümüzde dekorasyonda çok büyük yer edinmiş olan perdelerin farklı kumaş yapıları bulunmaktadır. Tercih edilecek olan dekorasyona uygun olabilecek renk ve model seçilmelidir.

Son derece özel olarak üretilmiş olan Meka modeli üzerinde yer alan minik noktalar farklı bir hareket katmaktadır. Kumaş dokusu itibari ile de ilgi çeken bir modeldir. Misafir odalarında bulunan mobilyalar ile de uyum sağlayabilecek şık bir modeldir. Aynı zamanda oturma odasında da tercih edilebilir. Yatak odalarında da romantik bir hava katmak amacı ile tercih edilebilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?