ADIGES TAFTA T1

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Tafta
İçerik: %100PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 433 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Şık bir dekorasyon için tercih edilen tüm parçaların özenli bir şekilde seçilmesi gereklidir. Dekorasyonun tamamlayıcı parçalarından bir tanesi perde tercihidir. Dekorasyonda zarafete önem verenler için Adiges tafta modelini sunmaktayız. Sade bir şıklıktan yana olan kişiler için üzerinde herhangi bir desene yer verilmeksizin kumaşının kendisine has dokusu ön plana çıkarılarak hazırlanmıştır.

Üründe tercih edilen tafta kumaş yanar döner etkisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu etki ışığın geliş açısına göre renk değiştiriyormuş hissi sunacaktır. Üründe tercih edilen renk kendisine has bir ağırlığa sahip olduğu için ve tafta kumaş dokusu tercih edildiği için düz bir tasarım olmasına rağmen Avangart tarzı dekorasyonda bile etkisini gösterebilecek bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?