KVKK Kredi Kartı Ödeme Talimatı

NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İle olan, ticari anlaşmalardan doğan veya sair sebeple oluşan borçlarımızın tahsilinde, aşağıda belirtilen veya daha sonra yazılı veya sözlü olarak bildirilen kredi kartlarının kullanılmasını beyan, kabul ve taahhüt ederiz.

Aşağıda yer alan kredi kartları arasında bulunan ve üçüncü şahıslara ait kredi kartlarının sahiplerinden gerekli onay ve taahhüdü alacağımızı beyan ve kabul ederiz.

NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin kredi kartı bilgilerinin güvenliği hususunda elinden gelen gayreti göstereceğini, buna rağmen kredi kartı bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesi halinde doğabilecek zararlardan sorumlu olmayacağına ilişkin beyanının tarafımızca kabul edildiğini beyan ederiz.

KREDİ KART BİLGİLERİ
  KART SAHİBİ KART NO SON KULLANMA TARİHİ CCV NO
Kredi Kart - 1        
Kredi Kart - 2        

MÜŞTERİ :
KART SAHİBİ ÜÇÜNCÜ ŞAHIS
AD – SOYAD – TC NO
TARİH

...........'nın NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye olan borçlarının tahsilinde, yukarıda bilgileri yer alan kredi kartımın aksi tarafımca noter vasıtasıyla bildirilinceye kadar bildirilinceye kadar kullanılmasına ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işlenmesine muvafakat etmekteyim.

İMZA

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?