ATLANTIS 597

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 493 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Zarif bir dekorasyonda tercih edilen tüm detaylar kadar perde detayı da önem taşımaktadır. Dekorasyonun tamamlayıcı dokunuşu olan perdelerin üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Farklı konseptler için uygun olabilecek çeşitlilik içerisinde Atlantis 597 modelimiz de şık bir dekorasyon için doğru bir tercih olacaktır.

Deri koltukların yer aldığı konseptlerde son dokunuş için oldukça uygun bir modeldir. Perde üretimi yaparken müşterilerimizin zevkleri için en uygun olan modelleri düşünerek titiz bir çalışma yapmaktayız. Ürün tek renk olmasına rağmen sade ev dekorasyonlarında tercih edilebilecek olan bir modeldir. Bunun yanı sıra perdenin renginden birkaç ton farklı koltuklar ya da zıt renkte olan koltuklar ile ilgi çekici bir görünüm sunacaktır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?