ATLANTIS 598

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 510 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Ev dekorasyonunda en önemli detaylardan bir tanesi de perde tercihidir. Odanın bütünü ile uyum içerisinde olması ve tercih edilen desenlere kadar tüm detaylar perdenin tarzı açısından önem taşımaktadır. Firmamız, perde üretimi konusunda oldukça titiz bir çalışma yürütmektedir. Tercih edilen kumaş detayları ile birlikte farklı konseptlerde kullanılabilir ürünler üretmekteyiz.

Firmamızda bulunmakta olan Atlantis 598 perde modelleri içerisinde hem spor tarzda döşenmiş evler hem de aynı zamanda klasik tarzda döşenmiş olan evler için uygun olan bir tasarımdır. Düz renk olması nedeni ile desenli koltukların bulunduğu odalarda tercih edilebilir ve kumaşının dokusuna bağlı olarak verdiği his nedeni ile tek renk koltukların bulunduğu odalarda tercih edilebilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?