ATLANTIS 611

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 492 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Gösterişli bir dekorasyonun en önemli detaylarından bir tanesi perde tercihidir. Kullanılan kumaş, desen ve perdenin uzunluğu gibi birçok farklı detay perdenin duruşu açısından önem taşımaktadır. Firmamızda yer almakta olan Atlantis 611 modeli kendinden desenli olan bir kumaş tercih edilerek hazırlanmıştır. Üründe kullanılan mat ve parlak kumaş detayları ürünün daha hareketli durmasını sağlamaktadır.

Sade mobilyalar ile birlikte kullanılabileceği gibi gösterişli mobilyalar ile birlikte de tercih edilebilir. Üründe kullanılan parlak kabartmalar, ışık altında daha haraketli bir görünüm sunacaktır. Firmamızda bulunan alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte perde üretimi yapılırken tüm detaylara dikkat etmekte ve müşterilerimizin beğenilerine uygun olan ürünlere yer vermekteyiz.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?