BARBARA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

64.00 TL

32.00 TL

KUMAŞ: Nakış
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 439 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evde bulunan sade bir dekorasyonun hareketlenebilmesi açısından tercih edilen perde detayı son derece büyük bir önem taşımaktadır. Evde tercih edilen perde modelleri, dekorasyonun ne kadar hareketli olacağını belirleyen faktörlerdir. Firmamızda bulunmakta olan Barbara modeli, özel deseni ile birlikte hem sade hem de hareketli olan dekorasyonlar ile uyum sağlamaktadır.

Kumaş üzerinde bulunan desenler, özel bir şekilde yerleştirilmiş olup göz yormayacak şekilde hazırlanmıştır. Parlak kabartma gibi duran desenler çok daha şık bir görüntü elde edilebilmesini sağlamaktadır. Desen ve kumaş arasında zıt renklerin tercih edilmemiş olması gösterişsiz bir zarafet kazandırmıştır. Müşterilerimizin beğenilerini her zaman önemseyerek perde üretimi konusunda titiz çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

Benzer Ürünler

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?