BAROK 9217

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

16.00 TL

8.00 TL

TÜL: Organze
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Transparan şıklığı benimseyen kişilerin dekorasyonlarında tercih edilebilecekleri Barok 9217 modeli, kendiliğinden parlak olan kumaşı ile birlikte göz alıcı durmaktadır. Üründe yer almakta olan ince şeritler, ürünün hareketlenmesinde etkili olurken göz yormamaktadır. Kumaşın kendisine has parlaklığı oldukça soft durmakta olup, yapay durmamaktadır. Şeritlerde kullanılan farklı tonlama şekli ürünün daha fazla ilgi çekmesinde etkili olmuştur.

Gösterişi seven kişiler için dekorasyonda ki son dokunuş olabilecek bir modeldir. Dekorasyonun daha fazla netleşebilmesi açısından tercih edilen perde son derece büyük bir önem taşımaktadır. Ürün misafir odalarında da kullanılabilecek bir görüntüye sahiptir. Pileli olarak düşünülen model, birçok farklı odanın dekorasyonu ile uyumlu olabilecek bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?