BODRUM TAFTA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

KUMAŞ: Tafta
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 337 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Her insanın dekorasyonda tercih edeceği görünüm farklılıklar göstermektedir. Sade olan oda dekorasyonlarında tercih edilmesi gereken perde modeli biraz daha hareketli olan bir model olmalıdır. Bodrum Tafta modelinde kullanılan tafta kumaşı kendisine has dokusu ile birlikte ve kendinden deseni ile birlikte sade olan dekorasyonlara uyum sağlamaktadır. Kumaşta bulunan yanar döner etkisi perdenin daha hareketli olmasında etkilidir.

Gösterişli olan bir dekorasyon için de uygun olan bir modeldir. Hem kendinden desene sahip olması hem de kumaşın kendisine has ağırlığı ile birlikte gösterişli olan dekorasyonlara da uyum sağlamaktadır. Ekstra detay bulundurmaması şık ve zarif bir görünüm açısından olumlu bir etki yaratmaktadır. Kumaşında ki özel doku ile birlikte ışık açısına göre renk değişimi oluyormuş hissi uyandırmaktadır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?