BOZENA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

32.00 TL

16.00 TL

TÜL: Nakış
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Güneş ışığının eve girmesini ve dışarıdan evin içinin görünmesini engellemek açısından kişiler uzun yıllardır tül kullanmışlardır. Günümüzde tül tercihleri yalnızca bu durumlar için değil, aynı zamanda dekorasyonun bir parçası olması açısından da çok fazla tercih edilmektedir. Dekorasyonun netleşebilmesi açısından son dokunuş önemlidir. Bozene modeli şık dekorasyonlar için uyumlu olan bir modeldir.

Desenli olması nedeni ile hareketlendirilmiş olan ürün göz yormayan desenlere sahip olması nedeni ile de zarif durmaktadır. Üzerinde kullanılan desenler işlenmiş olup dekorasyonda zarafet arayan kişilerin tercihi olmayı başarmış olan bir modeldir. Oturma odası gibi odaların yanı sıra misafirlerinizi ağırladığınız özel odalarda bile kullanıma uygun olan bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?