BRODELI DEMI TUL 7654

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Nakış
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 290 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 1544 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Bir odada tercih edilen tül modeli, odanın dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır. Tülün kumaşı, deseni ve kesimi gibi pek çok farklı detay önem taşır. Kimi zaman krem ya da beyaz olması gibi renk tonlamaları da dekorasyon uyumu için önemlidir.

Son derece özel olarak üretilmiş olan Brodeli Demi Org tül modeli farklı desenler ile birlikte hazırlanmıştır. Desenler çok büyük olmadığı için son derece özel ve sade bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Sade olan dekorasyonlarda ya da bunun yanı sıra gösterişli olan dekorasyonlarda tercih edilebilir. Misafir odalarında tercih edilebileceği gibi evin diğer odalarında da kullanılabilecek bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?