BUK ORGANZE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

24.00 TL

12.00 TL

TÜL: Organze
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: MEVCUT
Ağırlık (+)(-) 5%: 90 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Kendisine has özel kumaş yapısı ile birlikte Buk Organize modeli pek çok farklı dekorasyon için uygun olan bir modeldir. Kumaşın kendisine has parlak dokusu ilk bakışta soft ve romantik bir görünüm sunmaktadır. Üzerinde tercih edilmiş olan ince şeritlerden oluşan minik kareler kumaşın parlaklığını yumuşatmıştır.

Neredeyse evin tüm odalarında tercih edilebilecek olan tül modeli, sakin bir görünüme sahiptir. Kumaşında ki parlaklık göz yormamakta olup üzerinde kullanılan detayın renkleri de göz yormamaktadır. Sade ve şık görünümden hoşlanan kişiler için oldukça titiz bir şekilde üretilmiştir. Müşterilerimiz için her zaman tarzlarına en uygun olabilecek modelleri üretilmek açısından titiz bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?