CALIENTE KADIFE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

64.00 TL

32.00 TL

KUMAŞ: Kadife
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 140 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 534 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonun en değerli dokunuşlarından bir tanesi perde tercidir. Perdenin kumaşı, ne tarz bir dekorasyon için uygun olabileceği hakkında bilgi verir. Caliente kadife modeli, kadife kumaşı ile birlikte lüks ve aristokrat bir görünüm sunmaktadır. Kumaşın kendisine has ağırlığı herhangi bir desene gerek duyulmaksızın gösterişli bir dekorasyon ile uyum sağlamasında yeterlidir.

Kafide kumaşın ağırlığı ile birlikte üretilen perde modeli; salon ve oturma odası dışında yatak odalarında da tercih edilebilir. Yatak odalarında romantik bir hava oluşturabilecek bir dokuya sahiptir. Sıcak duruşu ile birlikte odanın dekorasyonunda ki sertliği yumuşatmak ve görüntüyü netleştirmek için doğru bir tercihtir. Lüksten vazgeçemeyenlerin en romantik tercihleri arasında yer alır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?