CREPE TAFTA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

KUMAŞ: Tafta
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 337 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evlerde tercih edilen perde dokuları her oda için farklılık göstermektedir. Odanın dekorasyonu, tarzı ve kullanım amacına bağlı olarak perde modelleri tercih edilmektedir. Spor tarz bir konsept için tercih edilen ürün ile, daha lüks bir konsepte kullanılacak olan ürün farklılıklar göstermektedir. Odanın konseptine uygun perde tercihi, odada ki görünümü çok daha fazla netleştirecektir.

Krep tafta kumaş tercih edilerek üretilmiş olan Crepe Tafta modeli, kumaş özelliği nedeni ile bükümlü bir görünüme sahiptir. Spor şık bir dekorasyon için oldukça uyumlu bir modeldir. Bunun yanı sıra daha gösterişli olan konseptler için de uyum sağlayabilecek bir dokuya sahiptir. İki renkli olması, farklı mobilya renklerine uyum sağlayabilmesi açısından ürünü bir adım öne çıkarmaktadır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?