CROCHET VOILE 12066

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

TÜL: Örme
İçerik: 100% PES
Kurşunlu: -
Uzunluk: 300
Ağırlık (+)(-) 5%: 314 gr/lm
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Odalarda tercih edilen tül modellerinin rengi, deseni ve kumaş yapısı odanın dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır. Odaların konseptine uygun olan ürünlerin tercih edilmesi, odada ki dekorasyonun daha belirgin olması açısından önemlidir. Salon ve misafir odaları için tercih edilecek olan ürünlerin odanın ağırlığına ayak uydurabilmesi açısından daha lüks ve şık seçilmesi gereklidir.

Göz yormayan deseni ile birlikte Crochet Voile 12066 modeli lüks dekorasyonlar için üretilmiştir. Desenin karışık olmaması hem tek renk perdeler ile hem de renkli perdeler ile birlikte kullanılabilmesi açısından olumlu bir etkiye sahiptir. Tül üretimi konusunda çalışmalarına devam eden firmamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olabilecek pek çok farklı model yer almaktadır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?