CROCHET VOILE 22035

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

32.00 TL

16.00 TL

TÜL: Örme
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 234 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Bir odanın dekorasyonunda tamamlayıcı parçalardan bir tanesi de tül ve perde tercihidir. Odanın tarzı ile uyumlu olan bir model, hissettirmek istediğiniz duyguyu yansıtacaktır. Odada tercih edilen konsept ile uyumlu olan bir tül tercih edilmelidir. Spor bir dekorasyonda sade modeller seçilirken, gösterişli dekorasyonlar için daha lüks modeller tercih edilmelidir.

Firmamız tül üretimi yaparken çeşitli konseptler için uygun olabilecek modelleri bulundurmaktadır. Kabartmalı desen uygulanan Crochet Voile 22035 modeli hem misafir odaları hem de aynı zamanda oturma odalarında tercih edilebilir. Soft ve dinlendirici görüntüsü ile yatak odalarında da tercih edilebilir. Göz yormayan ve tek parça duran tarzı ile pek çok perde modeli ile birlikte kullanılabilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?