CROCHET VOILE 34097

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

TÜL: Örme
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 316 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Tül ve perde tercihleri çok eski zamanlardan beridir kişilerin titiz bir şekilde ilgilendikleri bir konudur. Çünkü dekorasyonda bu ürünlerin uyumsuz olması demek, kullanılan mobilyaların ve koltukların silikleşmesi demektir. Dekorasyonu netleştirmek amacı ile uyumlu olabilecek bir tercih yapılması gereklidir. Sade dekorasyonlar için tercih edilen ürünler ile gösterişli dekorasyonlar için tercih edilen ürünler aynı olmayacaktır.

Perde tercihinin dekorasyonda ki yeri oldukça büyük olduğu için titiz bir şekilde incelenmesi gereklidir. Özel olarak tasarlanmış olan Corchet Voile modeli de çeşitli konseptler ile birlikte kullanılabilecek kadar özel bir tasarımdır. Kişilerin tercih ettikleri konseptlere bağlı olarak misafir odalarında, yatak odalarında, yemek odalarında ve oturma odalarında tercih edilebilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?