DANTELA 8421

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

96.00 TL

48.00 TL

TÜL: Örme
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Klasik bir dekorasyondan çok daha fazlasını isteyen kişiler için dekorasyonda tercih edilen tüm detaylar gibi perde ve tül detayları da oldukça büyük bir önem taşır. Dantel detayını hayatının her alanında kullanmayı seven kişiler için Dantella 8421 modeli üretilmiştir. File örgüsü tarzında olan modeli ile evin birçok odasında kullanıma uygundur.

Çok uzun yıllardan beridir dantel hayatın pek çok alanında kullanılmaktadır. Perde ve tüllerde de kullanılan danteller farklı bir görünüm sunmaktadırlar. Yazlık dekorasyonlarında, yatak odasında ve misafir odalarında kullanılabilecek bir üründür. Aynı zamanda mutfak dekorasyonu için de tercih edilen bir model olmaktadır. Dantel tül ve perde modelleri ile birlikte evin dekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?