DANTELA 8422

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

96.00 TL

48.00 TL

TÜL: Örme
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dantel detayı uzun yıllardır bayanların vazgeçemedikleri detaylardan bir tanesidir. Mutfak masalarında, yatak örtülerinde ve evin diğer tüm detaylarında dantel detayına denk gelmek mümkündür. Dekorasyonun pek çok alanında kullanılan dantel, günümüzde tül ve perdelerde de karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz ürünler dekorasyona ayrı bir hava katmaktadır. Dantella 8422 modeli dantelin verdiği hissi uyandırmakta olan bir modeldir.

Eskitme tarzı dekorasyonlar ile bire bir uyumlu olabilecek bir model olduğu için vintage tarzı ile de uyum sağlayabilir. Evin nerede ise tüm odalarında kullanıma uygundur. Oturma odası, misafir odası, yemek odası ve hatta konsepte uygun olarak yatak odalarında bile kullanılabilir. Spor dekorasyonlarda kullanılabileceği gibi farklı konseptler ile de uyumlu olabilecek bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?