DESIRE TAFTA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

KUMAŞ: Tafta
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonun olmazsa olmazları arasında bulunan perdelerde en çok tercih edilen kumaşlar arasında tafta kumaşlar gelmektedir. Kumaşın kendisine has yanar döner etkisi ve bunun yanı sıra özel bir parlaklığa sahip olması nedeni ile perdelerde çok şık bir görünüm oluşturmaktadır. Hem gösterişli dekorasyonlarda hem de aynı zamanda daha sade dekorasyonlarda tercih edilebilir.

Tafta kumaş kullanılarak üretilmiş olan Desire Tafta modeli üzerinde kullanılan ince çizgiler ile birlikte hareketlendirilmiştir. Bu şekilde misafir odalarında kullanılabileceği gibi oturma odalarında da kullanılabilir. Aynı zamanda yatak odalarında daha romantik bir duruş isteyen kişiler için yatak odalarında da kullanılabilir. Işığın geliş durumuna göre yanar döner etkisi ile ekstra hareket katacaktır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?