DIDIM SATEN

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 417 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Gösterişli bir dekorasyonda, görünümün daha net bir şekilde hissettirilebilmesi açısından tercih edilecek perde modeli oldukça önemlidir. Gösterişli ve lüks bir dekorasyonda sönük bir model tercih etmek, dekorasyonun havasını bozacaktır. Lüks bir dekorasyonda tercih edilen modelin de iddialı olması gerekldir. Didim Saten modeli saten kumaş kullanılarak üretilmiştir. Satenin kendisine has özel dokusu görüntünün çok daha şık olmasını sağlayacaktır.

Parlak ve yumuşak yüzeyli bir kumaş olması nedeni ile perdelerde romantik bir görüntü oluşturmaktadır. Kumaşın kendisine has parlak bir yapısı olduğu için desen kullanılmadan da oldukça gösterişli durmaktadır. Misafir odaları, oturma odaları ve yatak odaları için uygun olan bir perde modelidir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?