POZNAN POZNAN %50 kampanya indirimi

POZNAN

40.00 TL

20.00 TL

RIGA RIGA %50 kampanya indirimi

RIGA

32.00 TL

16.00 TL

SEA SIMLI DONER TUL SEA SIMLI DONER TUL %50 kampanya indirimi

SEA SIMLI DONER TUL

40.00 TL

20.00 TL

POZNAN

%50 kampanya indirimi

40.00 TL

20.00 TL

Evlerde dekorasyonun şık ve zarif olabilmesi açısından tercih edilen tüm detaylar gibi perde ve tül detayları da oldukça önemlidir. Klasik bir dekorasyon ya da gösterişli olan bir dekorasyon için tercih edilecek olan tül modelleri de farklılıklar göstermektedir. Odanın görüntüsünün daha net olabilmesi açısından son dokunuş olan tüllerin doğru olarak tercih edilmesi gereklidir. Kendinden parlak kumaşı ile birlikte Poznan modeli evin tüm odalarında kullanılabilir. Oturma odası, misafir odası veya bunun yanı sıra yatak odasında tercih edilebilecek bir zarafeti bulunmaktadır. Desen gibi detaylara gerek kalmadan yalnızca kumaşının verdiği his bile yeterli olmaktadır. Tek renk oluşu daha sade bir zarafet açısından önemlidir.

RIGA

%50 kampanya indirimi

32.00 TL

16.00 TL

Evlerde ki dekorasyonun tamamlayıcı parçaları her zaman perde ve tüller olmuştur. Sadeliğin zarafet ile buluşmasına ev sahipliği yapan Riga modeli ile birlikte odanızın dekorasyonu tamamlanacaktır. Gösterişli modeller yerine sade olan modeller ile zarif bir dekorasyon oluşturmak isteyen kişiler için transparan özelliği sahip model beklenilen etkiyi fazlası ile sunacaktır. Üründe hareket katabilmesi için kullanılan parlak incecik şeritler oldukça etkili bir görüntü sunmaktadır. Karışık desenlerden hoşlanmayan ve her zaman sadelikten yana olan kişiler için oldukça doğru bir tercihtir. Sade dekorasyonlar için uygun olabilecek olan model, aynı zamanda gösterişli dekorasyonlara netlik kazandırabilmek amacı ile de kullanılabilir. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz en özel odalarınızda bile kullanabileceğiniz bir modeldir.

SEA SIMLI DONER TUL

%50 kampanya indirimi

40.00 TL

20.00 TL

Evlerde tercih edilen perdelerin renk olarak, model olarak ve kumaş olarak evin konsepti ile uyumlu olmaları gereklidir. Son dönemlerin gözdesi olan organze tül perdeler diğerlerine göre çok daha ince kumaşlardan üretilmektedirler. Parlak bir zemine sahip olan bu ürünler farklı dekorasyonlarda tercih edilebilirler. Sea Organze modeli de parlak bir zemine sahip ince tül perde modellerinden bir tanesidir. Kumaşın kendiliğinden parlak olması, sonradan eklenen pullar gibi abartı bir görüntü oluşmasına neden olmaz. Daha sade ve zarif bir görüntü sunarken gösterişi de beraberinde sunabilen nadir modellerden bir tanesidir. Üstelik ışık geliş şekline göre kimi zaman iki ayrı renk kullanılmış hissi vermektedir.

1-3 arası

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?