ERPER ORG. 2105

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

24.00 TL

12.00 TL

TÜL: Kesme
Ağırlık (+)(-) 5%: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 98 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Küçük dokunuşlar kimi zaman bazı kumaşlarda oldukça büyük etkiler bırakırlar. Söz konusu tül ve perdeler olduğu zaman tercih edilecek olan desenler büyük bir önem taşımaktadır. Erper Org 2105 modeli son derece bir şekilde üretilmiştir. Tülde minik desenler tercih edildiği için oldukça hoş bir görünüm ortaya çıkmıştır.

Sade ve zarafetten yana olan kişiler için oldukça özel olarak hazırlanmış olan ürün ile birlikte mükemmel bir tarz ortaya çıkacaktır. Sade bir dekorasyonun çok daha net olabilmesi açısından dekorasyonda tercih edilecek olan tül ve perde detayları önem taşımaktadır. Üründe yer alan küçük detaylar ürüne bambaşka bir hava katmış ve ürünü hareketlendirmiştir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?