EVRA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Nakış
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evlerin olmazsa olmazlarından bir tanesi olan tüllerin dekorasyonda ki yerleri de çok büyüktür. Dekorasyonda tercih edilen tülün kesimi, kumaşı, deseni ve boyu gibi pek çok farklı detay son derece büyük bir önem taşımaktadır. Yatak odası, oturma odası, misafir odası veya mutfakta tercih edilen tüllerin özellikleri farklılıklar gösterebilir. Çünkü ürünün dekorasyon ile uyumlu olabilmesi gereklidir.

Osmanlı Dönemlerine ait duran deseni ile birlikte Evra modeli hafif pırıltılı duran bir kumaş kullanılarak üretilmiştir. Desende kullanılan renk, ürünün çok daha ağır durmasını sağlamaktadır. Misafir odası gibi özel odalarda bile kullanılabilecek kadar şık bir modeldir. Çok fazla desen ile göz yormadığı ve renk karmaşası bulundurmadığı için oldukça zarif olan bir tasarımdır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?