EXTRA DAMASK SATEN

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

64.00 TL

32.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 290 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 494 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Perde tercihlerinde ilk olarak dikkat edilmesi gereken detay kumaş türüdür. Saten kumaşın kendisine has parlak rengi ve yumuşak dokusu perdelere oldukça fazla yakışmaktadır. Kumaşın özel dokusu nedeni ile herhangi bir desene gerek kalmadan salon mobilyaları ile uyumlu olabilecek kadar şık bir görünüm sunmaktadır. Extra Damask saten modelinde herhangi bir desene yer verilmemiş olup, tek renk olarak üretilmiştir.

Sade bir zarafet arayan kişiler için perde modellerinde saten kumaşlar kullanılmaktadır. Lüks bir misafir odası dekorasyonuna uyumlu olabileceği gibi romantik bir yatak odası dekorasyonuna da uyumludur. Yalnızca gösterişli dekorasyonlar için değil aynı zamanda sade dekorasyonlarda da renk katabilmek açısından tercih edilmektedir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?