EXTRA GUL SATEN

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

64.00 TL

32.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 290 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 487 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyon, tüm odalarda farklı şekilde yapılmaktadır. Odanın konsepti doğrultusunda tercih edilen ürünler gibi perde tercihi de daha iyi bir görünüm oluşması açısından önem taşımaktadır. Dekorasyonda tercih ettiğiniz tüm parçalar lüks olsa bile perde modelini yanlış tercih etmeniz durumunda dekorasyon eksik ve tatsız duracaktır.

Kendine has desenleri ile birlikte Extra gül saten modeli lüks ve iddialı dekorasyonların parçası olabilecek bir görünüme sahiptir. Satenin verdiği soft his ve kumaşın kendisine has dokusal parlaklığı ile birlikte dekorasyon daha net olacaktır. Avangart tarzlarda son derece ilgi çekici bir dokunuş olabilecek ve iddialı yatak odası konseptlerinde de tercih edilebilecek bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?