FANTAZI KETEN 1715/02

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Keten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 295 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 643 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Ev dekorasyonlarında Sıradan bir dekorasyondan çok daha fazlasını arayan kişiler için tercih edilecek olan tüm detaylar önem taşımaktadır. Farklı konseptler düşünen kişiler konsepte uygun olabilecek ürünleri tercih etmelidirler. Perde ve tül tercihlerinde de konsepte bağlı kalınmalıdır. Çünkü dekorasyonun en önemli noktalarından bir tanesi de perde ve tül tercihleridir.

Son derece özel olarak üretilmiş olan fantezi keten modeli mükemmel bir duruş sunmaktadır. Keten kumaş, pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Son dönemlerde perdelerde de tercih edilen keten kumaş farklı konseptler ile uyum sağlayabilecek bir seçenektir. Yazlık evlerde de tercih edilebilecek olan bir model olduğu için de değişik dekorasyonlarda tercih edilmektedir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?