FANTAZI KETEN 1716/01

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Keten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 295 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 745 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Keten kumaşların kendisine has dokuları çok daha fazla tercih edilen bir kumaş türü olmalarını sağlamıştır. Pek çok alanda keten kumaşlar karşımıza çıkmaktadırlar. Ev ve ofis dekorasyonları için tercih edilen perdelerde de karşımıza çıkan keten kumaşlar, farklı tarzlara uygun olabilecek bir görünüm sunmaktadırlar.

Evin tüm odalarında tercih edilebilecek olan Fantezi keten modeli mutfaklarda da farklı bir hava katmak için tercih edilebilir. Aynı zamanda yazlık evlerde de çok fazla tercih edilen bir seçenektir. Misafir odalarında da sıradan bir dekorasyondan çok daha fazlasını isteyen kişiler için uygun olabilen bir seçenektir. Perde modelinde ekstra detaylara gerek kalmadan ince şeritler ile hareketlendirilmesi farklı bir görünüm sunmaktadır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?