FANTAZI KETEN 1718/02

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Keten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 290 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 543 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Bir evin dekorasyonu için tercih edilecek ürünlerin tamamının birbiri ile uyum içerisinde olması gereklidir. Yanlış tercih edilen herhangi bir eşya dekorasyonda ki tüm görünümü bozabilir. Bu nedenle de tercih edilecek ürünlerin tamamının uyumuna dikkat etmek gereklidir. Perde ve tüllerin de dekorasyon ile uyumlu olabilmesi gerekir.

Odada bulunan eşyaların daha net bir şekilde görülebilmesi açısından perdenin doğru şekilde kullanılması gereklidir. Fantazi keten modeli ahşap mobilyalar ile mükemmel bir uyum sağlayabileceği gibi çok farklı konseptler ile de kullanılabilir. Evin nerede ise tüm odalarında tercih edilebilecek kadar sade ve zarif bir modeldir. Eskitme mobilyaları seven kişilerin de en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer almaktadır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?