GRACE TAFTA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

KUMAŞ: Tafta
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 418 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Şık ve gösterişli bir dekorasyonda tüm detayların özenle seçilmesi gereklidir. Dekorasyonun uyumunu en iyi şekilde ortaya çıkaran detaylardan bir tanesi perde tercihleridir. Son derece özel dokunuşlar ile hazırlanmış olan Grace Tafta modeli kalın ve ince şeritler ile hareketlendirilmiştir. İki renk kullanılan üründe ki gösteriş ilk bakışta karşınıza çıkmaktadır.

Ürün hareketli olarak hazırlandığı için sade dekorasyonlarda, dekorasyona hareket katabilmek amacı ile kullanılabilmektedir. Aynı zamanda gösterişli olan odaların daha net bir görünüme sahip olabilmesi açısından da tercih edilmektedir. Yalnızca misafir odası değil aynı zamanda oturma odası ve yatak odası için de kullanılabilecek bir modeldir. Kumaşın kendinden yanar döner özelliği de odaya ekstra bir hava katacaktır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?