ITALY TAFTA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

KUMAŞ: Tafta
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Perde tercihi odanın dekorasyonunda son derece büyük bir önem taşır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli olan nokta konsept ile uyumlu olabilecek bir modelin seçilmesidir. Farklı konsept seçenekleri ile birlikte kullanılabilecek olan Italy Tafta modelinde tafta kumaş tercih edilmiştir. Kumaşın özel dokusu herhangi bir desen kullanılmadan bile yeterli olabilecek bir dokudur.

Üründe tercih edilen çeşitli kalınlıklarda ki şeritler, modele farklı bir hareket katmakta etkili olmuştur. Bu şekilde hem sade dekorasyonlara hareket katmak amacı ile hem de aynı zamanda gösterişli bir dekorasyonun netleştirilmesinde tercih edilebilir. Misafir odalarında bile konsepte uygun olarak tercih edilebilecek ilgi çekici bir model olmasının yanı sıra evin diğer odalarında da kullanılabilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?