JAKAR KESME ORG 44JA05

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Kesme
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Ev dekorasyonu için tüm detayların doğru şekilde incelenmesi gereklidir. Aynı zamanda dekorasyonda en önemli olan parçalardan bir tanesi de perde ve tül detaylarıdır. Her odanın kendisine ait konsepti farklı olduğu için her odada tercih edilecek olan tül detayı da farklıdır. Jakar Kesme Org modeli farklı detaylar ile süslenen bir modeldir.

Üründe kullanılan detaylar ürünün hareket kazanabilmesi açısından oldukça önemlidir. Kullanılan desenlerde çeşitli renk geçişleri bulunmaktadır. Spor bir dekorasyon için uygun olabilecek olan model aynı zamanda klasik bir dekorasyon için de oldukça uygun olan bir modeldir. Oturma odası, yatak odası ya da bunun yanı sıra misafir odası gibi evin pek çok farklı odasında tercih edilebilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?