JAKAR KESME TUL 05AR

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

32.00 TL

16.00 TL

TÜL: Kesme
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: MEVCUT
Ağırlık (+)(-) 5%: 175 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonda sadelikten yana olan kişilerin tercih ettiği tüm detaylar sade bir görünüme sahiptir. Tercih edilecek olan tül detayı da dekorasyon ile uyumlu olabilmesi açısından sade olan bir model olmalıdır. Jakar kesme tül05ar modeli sade olan dekorasyonlar ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Kullanılan tüm detaylar sakin bir görünüm için düşünülmüştür.

Üründe kullanılan aralıklı ince çizgi detayları ürünün hareketlenmesinde büyük bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda kar taneleri gibi düşünülmüş olan nokra detayları ile birlikte daha fazla renklendirilmiştir. Tüm bu küçük donuşlar sade bir dekorasyonun netlik kazanmasını sağlayabilecek olan detaylardır. Jakar kesme tül modeli zarif bir dokunuş için özel olarak hazırlanmıştır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?