CALIENTE KADIFE CALIENTE KADIFE %50 kampanya indirimi

CALIENTE KADIFE

64.00 TL

32.00 TL

MEKA CHENILLE MEKA CHENILLE %50 kampanya indirimi

MEKA CHENILLE

104.00 TL

52.00 TL

TAHITI CHENILLE TAHITI CHENILLE %50 kampanya indirimi

TAHITI CHENILLE

104.00 TL

52.00 TL

VELVET KADIFE VELVET KADIFE %50 kampanya indirimi

VELVET KADIFE

64.00 TL

32.00 TL

KOZA SİMLİ AHSN 319 KOZA SİMLİ AHSN 319 %50 kampanya indirimi

KOZA SİMLİ AHSN 319

112.00 TL

56.00 TL

TROPIC KADIFE TROPIC KADIFE %50 kampanya indirimi

TROPIC KADIFE

112.00 TL

56.00 TL

CALIENTE KADIFE

%50 kampanya indirimi

64.00 TL

32.00 TL

Dekorasyonun en değerli dokunuşlarından bir tanesi perde tercidir. Perdenin kumaşı, ne tarz bir dekorasyon için uygun olabileceği hakkında bilgi verir. Caliente kadife modeli, kadife kumaşı ile birlikte lüks ve aristokrat bir görünüm sunmaktadır. Kumaşın kendisine has ağırlığı herhangi bir desene gerek duyulmaksızın gösterişli bir dekorasyon ile uyum sağlamasında yeterlidir. Kafide kumaşın ağırlığı ile birlikte üretilen perde modeli; salon ve oturma odası dışında yatak odalarında da tercih edilebilir. Yatak odalarında romantik bir hava oluşturabilecek bir dokuya sahiptir. Sıcak duruşu ile birlikte odanın dekorasyonunda ki sertliği yumuşatmak ve görüntüyü netleştirmek için doğru bir tercihtir. Lüksten vazgeçemeyenlerin en romantik tercihleri arasında yer alır.

MEKA CHENILLE

%50 kampanya indirimi

104.00 TL

52.00 TL

Perdeler çok uzun yıllardan beridir hem güneş ışığından korunmak hem de aynı zamanda dışarıdan içerisinin görünmesini engellemek amacı ile tercih edilmişlerdir. Günümüzde dekorasyonda çok büyük yer edinmiş olan perdelerin farklı kumaş yapıları bulunmaktadır. Tercih edilecek olan dekorasyona uygun olabilecek renk ve model seçilmelidir. Son derece özel olarak üretilmiş olan Meka modeli üzerinde yer alan minik noktalar farklı bir hareket katmaktadır. Kumaş dokusu itibari ile de ilgi çeken bir modeldir. Misafir odalarında bulunan mobilyalar ile de uyum sağlayabilecek şık bir modeldir. Aynı zamanda oturma odasında da tercih edilebilir. Yatak odalarında da romantik bir hava katmak amacı ile tercih edilebilir.

TAHITI CHENILLE

%50 kampanya indirimi

104.00 TL

52.00 TL

Perdelerde bu sezon su yolu desenine çok fazla denk geleceğiz. Su yolu deseni pek çok farklı kumaşta tercih edilen bir desendir. Perdelerde uygulandığında da modele çok daha farklı bir hava katmaktadır. Tafta kumaş üzerinde su yolu deseni bulunduran Tahiti Tafta modeli evin pek çok odasında tercih edilebilecek bir şıklık ile hazırlanmıştır. Tafta kumaş tercih edilmesi ile birlikte yanar döner bir etki oluşacaktır. Kendisine has bu etki ile birlikte hareketlenen perde de kullanılan desen ile birlikte mükemmel bir görünüm ortaya çıkacaktır. Hem misafir odaları, hem oturma odaları hem de konsepte uygun bir şekilde yatak odalarında bile kullanılabilecek bir modeldir.

VELVET KADIFE

%50 kampanya indirimi

64.00 TL

32.00 TL

Ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında yer almakta olan perdeler, büyük bir titizlik ile incelenmelidir. Çünkü tercih edilecek olan modelin tarzı hem mobilyalar hem de aynı zamanda evin duvarları ile renk olarak uyumlu olmalıdır. Dekorasyonun tarzı ile uyumlu olacak bir modelin seçilmesi de oldukça önemlidir. Avangart mobilya tarzı, Osmanlı tarzı ya da günümüz modern tarzları ile uyumlu olabilecek şekilde üretilmiş olan Velvet kadife modeli oldukça ilgi çekicidir. Oturma odaları, misafir odaları ya da yatak odaları gibi evin pek çok odasında tercih edilebilecek bir modeldir. Kadife kumaşın dokusal yapısı ile birlikte dekorasyonun netleşmesinde oldukça etkili olan bir üründür.

KOZA SİMLİ AHSN 319

%50 kampanya indirimi

112.00 TL

56.00 TL

TROPIC KADIFE

%50 kampanya indirimi

112.00 TL

56.00 TL

1-6 arası

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?