KISA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Nakış
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 290 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 209 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Ev ve ofis dekorasyonları için en çok dikkat edilmesi gereken parçalar arasında tül ve perdeler gelmektedir. Tüllerin ve perdelerin dekorasyon ile uyumlu olması dekorasyonun netleşebilmesi açısından önem taşımaktadır. Konsepte uygun olan bir model konseptin çok daha fazla netleşmesinde etkilidir.

Tülde desenden vazgeçemeyen bayanlar için harika desenleri ile birlikte Kısa modeli üretilmiştir. Desenin tül ile aynı renkte olması nedeni ile çok daha şık ve de zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Desenlerde ekstra renkler bulunmadığı için tüm dekorasyonlar ile uyum sağlayabilecek bir modeldir. Misafir odalarında tercih edilebilecek kadar özel bir model olmasının yanı sıra konsepte uygun bir şekilde tercih edildiği zaman farklı odalarda kullanılabilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?