KRISTAL SATEN

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 438 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evde şık bir dekorasyon oluşturmak isteyen kişiler, dekorasyonda bulunan tüm eşyaların uyum içinde olmasına dikkat etmelidirler. Kimi zaman kontrast renklerin tercihi ve kimi zaman da benzer renklerin tercihi ile şık bir dekorasyon oluşturulabilir. Odada tercih edilen tüm eşyalar gibi perde de son derece büyük bir önem taşır. Hatta dekorasyonun mihenk taşlarından bir tanesidir.

Saten kumaş tercih edilerek üretilmiş olan Kristal saten modeli tek renk olarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda sade bir zarafet için herhangi bir desen tercih edilmemiştir. Çünkü saten kumaşların kendinden parlama gibi bir özelliği bulunmaktadır. Bu özellik dolayısı ile herhangi bir şekilde parlamalar göze çarpmaz ve de yapay durmaz.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?