LABIRENT ISLEMELI TUL

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Nakış
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 285 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 175 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonda tercih edilen ürünler herkes için farklılıklar göstermektedir. Bazı kişiler sade ve zarif bir dekorasyon hayal ederken bazı kişiler daha gösterişli olan bir dekorasyon hayal ederler. Kullanılan tül ve perde gibi detaylar ise dekorasyonun daha fazla hareketlenebilmesi açısından ya da bunun yanı sıra netleşebilmesi açısından doğru seçilmelidirler.

Farklı işlemesi ile birlikte labirent işlemeli tül modeli tüm dekorasyon seçenekleri ile uyumlu olabilecek bir modeldir. Sade ya da daha gösterişli olan dekorasyonlarda tercih edilebilecek olan bir modeldir. Üründe tercih edilen tüm detaylar özel olarak düşünülmüş ve dekorasyonda son dokunuşa önem veren kişiler için oldukça özel olarak tasarlanmıştır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?