LATINA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

104.00 TL

52.00 TL

TÜL: Güpür
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Sıradan bir dekorasyon yerine ilgi çeken bir dekorasyon mu tercih ediyorsunuz? O halde burada kullanacağınız perde ve tüllerin de en az diğer ürünler kadar çarpıcı olması gereklidir. Tercih ettiğiniz konsept ile uygun olabilecek bir model, dekorasyonunuzun çok daha fazla dikkat çekmesini sağlayacaktır. Hareketli olan yapısı ile birlikte Latina, oldukça iddialı olan bir modeldir.

Baklava boşlukların arasına iplerle tutturulmuş çiçekler, farklı bir his uyandırmaktadırlar. Vintage tarzı evlerde, Osmanlı tarzı evlerde ve Avangart tarz evlerde bile tercih edilebilecek kadar özel bir modeldir. Yatak odalarında, misafir odalarında, oturma odalarında ve hatta konsepte uygun olacak şekilde mutfaklarda bile kullanılabilecek bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

Benzer Ürünler

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?