LUCA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

104.00 TL

52.00 TL

TÜL: Örme
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Örgü detayları çok eski zamanlardan beridir pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Günümüzde de örgü detaylarını andıran perde modelleri pek çok kişinin gözdesi olmuş, durumdadır. Farklı konseptlerde tercih edilebilen modeller kendilerine has olan özellikleri ile birlikte odanın duruşuna ayrı bir hava katmaktadırlar. Perde tercihi dekorasyonun en son basamağı olduğu için dikkat edilmesi gereklidir.

Konsept mutfaklarda da tercih edilebilecek şekilde üretilmiş olan Luca modeli son derece ilgi çeken bir modeldir. Salaş bir dekorasyonda tercih edilebileceği gibi sade bir dekorasyona hareket katabilmek amacı ile de tercih edilebilir. Eski tarz yatak odası dekorasyonu tercih eden kişiler için yatak odalarında da kullanılabilecek bir üründür.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?