LYON

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 290 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 390 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Bir dekorasyonda tercih edilen perdelerin desenleri, kumaş dokuları ve kesimleri gibi tüm detaylar oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle de dekorasyon için tercih edilecek olan modellerin mutlaka dekorasyonda kullanılan koltuk, halı ve diğer mobilyalar ile uyumlu olabilmesi gereklidir. Perdenin renk tonunun da dekorasyon ile uyumlu olması oldukça önemlidir.

Son derece özel olarak üretilmiş olan Lyon P 52 modelinde iki farklı renk kullanılmasına rağmen tek renk gibi durmaktadır. Bu şekilde iki rengin birlikte kullanılması kumaşa farklı bir hava katmıştır. Ağır ve gösterişli olan dekorasyonlarda da tercih edilebilecek kadar iyi bir görünüm sunmaktadır. Avangart tarz ile de birlikte kullanılabilecek olan bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?