MELANGE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

16.00 TL

8.00 TL

TÜL: Organze
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Şık ve gösterişli bir dekorasyonda tercih edilen perde modelleri son derece büyük bir önem taşımaktadır. Gösterişten vazgeçemeyen kişiler için Melange modeli beklentileri karşılayabilen bir modeldir. Ürünün görüntüsüne bambaşka bir hava katmak için tercih edilen transparan doku beklenilen etkiyi vermektedir. Kumaşın kendisine özel dokusu görünümün daha net olması açısından etkilidir.

İnce şeritler ile süslenen modelde göz yorucu desenlere yer verilmemiştir. İnce şeritler sanki herhangi bir desen yokmuş hissi vermekte ve sade bir görünüm sunmaktadır. Ürünün kumaşının kendisine has parlaklığı oldukça gösterişli durmaktadır. Oturma odaları ve misafir odalarında tercih edilmesinin yanı sıra yatak odalarında da farklı bir dekorasyon için oldukça uygun olan bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?