BOZENA BOZENA %50 kampanya indirimi

BOZENA

32.00 TL

16.00 TL

EVRA EVRA %50 kampanya indirimi

EVRA

80.00 TL

40.00 TL

NENİS IŞILTI NENİS IŞILTI %50 kampanya indirimi

NENİS IŞILTI

32.00 TL

16.00 TL

PULLU ISLEMELI ORG 140359 PULLU ISLEMELI ORG 140359 %50 kampanya indirimi

PULLU ISLEMELI ORG 140359

32.00 TL

16.00 TL

VITA PULLU DONER TUL VITA PULLU DONER TUL %50 kampanya indirimi

VITA PULLU DONER TUL

80.00 TL

40.00 TL

BRODELI DEMI TUL 7653 BRODELI DEMI TUL 7653 %50 kampanya indirimi

BRODELI DEMI TUL 7653

80.00 TL

40.00 TL

BRODELI DEMI TUL 7654 BRODELI DEMI TUL 7654 %50 kampanya indirimi

BRODELI DEMI TUL 7654

80.00 TL

40.00 TL

KISA KISA %50 kampanya indirimi

KISA

80.00 TL

40.00 TL

LABIRENT ISLEMELI TUL LABIRENT ISLEMELI TUL %50 kampanya indirimi

LABIRENT ISLEMELI TUL

80.00 TL

40.00 TL

NAKISLI ORG 6104 %50 kampanya indirimi

NAKISLI ORG 6104

40.00 TL

20.00 TL

RAINBOW ISLEMELI ORG RAINBOW ISLEMELI ORG %50 kampanya indirimi

RAINBOW ISLEMELI ORG

40.00 TL

20.00 TL

S.RITA S.RITA %50 kampanya indirimi

S.RITA

80.00 TL

40.00 TL

BOZENA

%50 kampanya indirimi

32.00 TL

16.00 TL

Güneş ışığının eve girmesini ve dışarıdan evin içinin görünmesini engellemek açısından kişiler uzun yıllardır tül kullanmışlardır. Günümüzde tül tercihleri yalnızca bu durumlar için değil, aynı zamanda dekorasyonun bir parçası olması açısından da çok fazla tercih edilmektedir. Dekorasyonun netleşebilmesi açısından son dokunuş önemlidir. Bozene modeli şık dekorasyonlar için uyumlu olan bir modeldir. Desenli olması nedeni ile hareketlendirilmiş olan ürün göz yormayan desenlere sahip olması nedeni ile de zarif durmaktadır. Üzerinde kullanılan desenler işlenmiş olup dekorasyonda zarafet arayan kişilerin tercihi olmayı başarmış olan bir modeldir. Oturma odası gibi odaların yanı sıra misafirlerinizi ağırladığınız özel odalarda bile kullanıma uygun olan bir modeldir.

EVRA

%50 kampanya indirimi

80.00 TL

40.00 TL

Evlerin olmazsa olmazlarından bir tanesi olan tüllerin dekorasyonda ki yerleri de çok büyüktür. Dekorasyonda tercih edilen tülün kesimi, kumaşı, deseni ve boyu gibi pek çok farklı detay son derece büyük bir önem taşımaktadır. Yatak odası, oturma odası, misafir odası veya mutfakta tercih edilen tüllerin özellikleri farklılıklar gösterebilir. Çünkü ürünün dekorasyon ile uyumlu olabilmesi gereklidir. Osmanlı Dönemlerine ait duran deseni ile birlikte Evra modeli hafif pırıltılı duran bir kumaş kullanılarak üretilmiştir. Desende kullanılan renk, ürünün çok daha ağır durmasını sağlamaktadır. Misafir odası gibi özel odalarda bile kullanılabilecek kadar şık bir modeldir. Çok fazla desen ile göz yormadığı ve renk karmaşası bulundurmadığı için oldukça zarif olan bir tasarımdır.

NENİS IŞILTI

%50 kampanya indirimi

32.00 TL

16.00 TL

Evlerde tercih edilen tül modelinin dekorasyonun bütünlüğü açısından son derece büyük bir etkisi bulunmaktadır. Kumaşın verdiği his dekorasyonda son derece büyük bir önem taşır. Işıltı 540 modelinde tercih edilen kumaş, kendiliğinden ışıltı etkisine sahiptir. Parıltılı tozlar ürünün kumaşının kendisine has oldukları ve sonradan eklenmedikleri için yere dökülme sorunu yaratmaz ve yapay durmazlar. Üründe tercih edilen çiçek detayları odanızda sürekli bahar varmış gibi bir ferahlama hissi uyandıracaktır. Dalları ile birlikte kullanılan çiçek detayı çok daha etkili bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır. Tül modelleri arasından tercih yaparken tülün kullanılacağı odanın konsepti önem taşır. Ürün, farklı odalara uyum sağlayabilecek geniş bir kullanım alanına sahiptir.

PULLU ISLEMELI ORG 140359

%50 kampanya indirimi

32.00 TL

16.00 TL

Ev dekorasyonu için tercih edilebilecek olan tül detayı son derece büyük bir önem taşımaktadır. Farklı işlemesi ile birlikte pullu işlemeli org 140359 modeli oldukça ilgi çekici durmaktadır. Dalları ile birlikte kullanılan küçük çiçek motifleri oldukça farklı bahar dalı havası vermektedir. İşlenen detaylar tülün daha hareketli olmasını sağlamaktadırlar. Oturma odası, yatak odası ve misafir odasında kullanım için uygundur. Desenleri oldukça özel olarak işlenmiş olduğu için herhangi bir şekilde göz yormaz. İçerisinde çok hafif renklendirmelerin kullanılması ile birlikte ürünün desenleri daha fazla göze çarpmaktadır. Pullu ve işlemeli tül sevenler için oldukça zarif bir modeldir. Farklı konseptler ile uyum sağlayabilmektedir.

VITA PULLU DONER TUL

%50 kampanya indirimi

80.00 TL

40.00 TL

Dekorasyonda tercih edilen tül detayı, koltukların ve tercih edilen diğer ürünlerin netlik kazanabilmesi açısından önem taşır. Işıltıyı seven kişiler için özel olarak üretilmiş olan Vita pullu modeli uzun dalga şeritleri ile süslenmiştir. Kullanılan pul detayları görüntüyü çok daha dikkat çekici kılmakta ve ürüne hareket katmaktadır. Sade modelleri benimsemeyen kişiler, tercih ettikleri ürünlerin farklı detaylar ile hareket kazanmasını isterler. Ürün, kumaş olarak da çok mat olmayan bir kumaş bulundurmaktadır. Misafir odalarında kullanım için de uygundur. Çünkü bulundurduğu desen ve pul detayları gösterişli olan odalarda tercih edilmesini mümkün kılmıştır. Perde üretimi konusunda her zaman titiz bir çalışma yapan firmamızda ihtiyacınıza uygun modelleri bulabilmeniz açısından titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

BRODELI DEMI TUL 7653

%50 kampanya indirimi

80.00 TL

40.00 TL

Dekorasyonda tercih edilecek olan tül modelleri çok titiz bir şekilde incelenmektedir. Her odanın kendisine has olan bir dekoru ve tarzı vardır. Oturma odası, yatak odası, misafir odası ya da bunun yanı sıra mutfak için tercih edilecek olan tüller farklılıklar göstermektedir. Burada odanın tarzına uygun olabilecek olan modelin tercih edilmesi gereklidir. Farklı tarzı ile üretilmiş olan Brodeli Demi org tül modeli üzerinde farklı detaylar bulundurmaktadır. Dallı ve yapraklı olan zarif tarzı ile birlikte ilgi çekici bir modeldir. Misafir odalarında bile tercih edilebilecek olan bir modeldir. Bunun yanı sıra oturma odası ve yatak odası gibi pek çok farklı odada da kullanılabilecek bir modeldir.

BRODELI DEMI TUL 7654

%50 kampanya indirimi

80.00 TL

40.00 TL

Bir odada tercih edilen tül modeli, odanın dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır. Tülün kumaşı, deseni ve kesimi gibi pek çok farklı detay önem taşır. Kimi zaman krem ya da beyaz olması gibi renk tonlamaları da dekorasyon uyumu için önemlidir. Son derece özel olarak üretilmiş olan Brodeli Demi Org tül modeli farklı desenler ile birlikte hazırlanmıştır. Desenler çok büyük olmadığı için son derece özel ve sade bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Sade olan dekorasyonlarda ya da bunun yanı sıra gösterişli olan dekorasyonlarda tercih edilebilir. Misafir odalarında tercih edilebileceği gibi evin diğer odalarında da kullanılabilecek bir modeldir.

KISA

%50 kampanya indirimi

80.00 TL

40.00 TL

Ev ve ofis dekorasyonları için en çok dikkat edilmesi gereken parçalar arasında tül ve perdeler gelmektedir. Tüllerin ve perdelerin dekorasyon ile uyumlu olması dekorasyonun netleşebilmesi açısından önem taşımaktadır. Konsepte uygun olan bir model konseptin çok daha fazla netleşmesinde etkilidir. Tülde desenden vazgeçemeyen bayanlar için harika desenleri ile birlikte Kısa modeli üretilmiştir. Desenin tül ile aynı renkte olması nedeni ile çok daha şık ve de zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Desenlerde ekstra renkler bulunmadığı için tüm dekorasyonlar ile uyum sağlayabilecek bir modeldir. Misafir odalarında tercih edilebilecek kadar özel bir model olmasının yanı sıra konsepte uygun bir şekilde tercih edildiği zaman farklı odalarda kullanılabilir.

LABIRENT ISLEMELI TUL

%50 kampanya indirimi

80.00 TL

40.00 TL

Dekorasyonda tercih edilen ürünler herkes için farklılıklar göstermektedir. Bazı kişiler sade ve zarif bir dekorasyon hayal ederken bazı kişiler daha gösterişli olan bir dekorasyon hayal ederler. Kullanılan tül ve perde gibi detaylar ise dekorasyonun daha fazla hareketlenebilmesi açısından ya da bunun yanı sıra netleşebilmesi açısından doğru seçilmelidirler. Farklı işlemesi ile birlikte labirent işlemeli tül modeli tüm dekorasyon seçenekleri ile uyumlu olabilecek bir modeldir. Sade ya da daha gösterişli olan dekorasyonlarda tercih edilebilecek olan bir modeldir. Üründe tercih edilen tüm detaylar özel olarak düşünülmüş ve dekorasyonda son dokunuşa önem veren kişiler için oldukça özel olarak tasarlanmıştır.

NAKISLI ORG 6104

%50 kampanya indirimi

40.00 TL

20.00 TL

Çok uzun yıllardan beridir pek çok alanda nakış işlemeleri kullanılmaktadır. Eski zamanlardan beridir her zaman nakışlı olan ürünler beğenilmiştir. Günümüzde farklı ürünlerde kullanılan nakışlar ile birlikte görünüm oldukça farklı olmaktadır. Örnek vermek gerekirse tüllerde kullanılan nakışlar, bambaşka bir hava katmaktadır. Özel olarak üretilmiş olan Nakışlı Org modeli pek çok farklı konsept ile uyumlu olabilen bir modeldir. Gösterişli bir tarzı olan odalar, avangart tarz tercih edilen odalar ve bunun yanı sıra eski Osmanlı motiflerine sahip olan bir oda gibi pek çok farklı oda dekorasyonu ile uyum sağlayabilecek olan bir modeldir. Zarif ve sade olan modelleri tercih eden kişilerin zevklerine hitap eden bir modeldir.

RAINBOW ISLEMELI ORG

%50 kampanya indirimi

40.00 TL

20.00 TL

Gösterişli bir dekorasyon hayali kuruyor iseniz, dekorasyonda tercih edilecek olan tüm ürünleri titiz bir şekilde seçmelisiniz. Dekorasyonda tamamlayıcı parçalardan bir tanesi de tüller ve perdelerdir. Burada tülün deseni ve tarzının odanın dekorasyonu ile uyumlu olabilmesi dekorasyonun netleşebilmesi açısından son derece büyük bir önem taşımaktadır. Oldukça özel bir şekilde üretilmiş olan Rainbow işlemeli org modeli gösterişli dekorasyonlar ile birlikte kullanılabilir. Rainbow işlemesi tül üzerinde oldukça hoş bir görünüm oluşturmayı başarmıştır. Aynı zamanda sade olan dekorasyonlarda da dekorasyonun daha fazla netlik kazanması ve hareket kazanabilmesi açısından tercih edilebilir. Evin tüm odalarında konsepte uygun olarak tercih edilebilir bir modeldir.

S.RITA

%50 kampanya indirimi

80.00 TL

40.00 TL

1-13 arası

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?