NAKISLI ORG 6104

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

TÜL: Nakış
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Çok uzun yıllardan beridir pek çok alanda nakış işlemeleri kullanılmaktadır. Eski zamanlardan beridir her zaman nakışlı olan ürünler beğenilmiştir. Günümüzde farklı ürünlerde kullanılan nakışlar ile birlikte görünüm oldukça farklı olmaktadır. Örnek vermek gerekirse tüllerde kullanılan nakışlar, bambaşka bir hava katmaktadır.

Özel olarak üretilmiş olan Nakışlı Org modeli pek çok farklı konsept ile uyumlu olabilen bir modeldir. Gösterişli bir tarzı olan odalar, avangart tarz tercih edilen odalar ve bunun yanı sıra eski Osmanlı motiflerine sahip olan bir oda gibi pek çok farklı oda dekorasyonu ile uyum sağlayabilecek olan bir modeldir. Zarif ve sade olan modelleri tercih eden kişilerin zevklerine hitap eden bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?