NAKISLI SEA BRODE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

TÜL: Brode
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 290 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 151 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Ev dekorasyonunda her odanın kendisine has bir tarzı vardır. Odaların dekorasyonları için her bir detayın titiz bir şekilde tercih edilmesi gereklidir. Dekorasyonun net bit görünüme kavuşabilmesi açısından tercih edilecek olan perde çok büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü modeli ve tarzı oda ile uyumlu olmalıdır.

Farklı konseptlere uyum sağlayabilecek Nakışlı Sea Brode modeli nakış görünümü ile gözleri üzerine toplamaktadır. Sade olan dekorasyonlara hareket katmak için ve aynı zamanda gösterişli olan dekorasyonlarda da dekorasyonun çok daha fazla ön plana çıkabilmesi için tercih edilebilir. Üstelik misafir odası gibi evin pek çok odasında tercih edilebilecek tarzda bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?