NATUREL TAFTA 7523

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

KUMAŞ: Tafta
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 320 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 463 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Bir odanın dekorasyonun çok daha net bir biçimde sergilenebilmesi açısından tercih edilecek olan perde modelinin doğru şekilde seçilmesi gereklidir. Gösterişi desenlerde aramayıp tüm hissi kumaşın vermesini isteyen kişiler için Natural Tafta 7523 modeli üretilmiştir. Kumaşın özelliği dolayısı ile yanar döner bir etkisi bulunmaktadır. Bu etki desene gerek kalmadan hareket katmaktadır.

Işığa bağlı olarak renk değişiyormuş hissi verdiği için odada farklı bir hareket bulunmaktadır. Tek renk dekorasyonlarda tercih edilebilen ürün aynı zamanda renkli dekorasyonlarda da tercih edilebilmektedir. Kumaşın kendisine has parlak bir yapısı bulunmaktadır ve bu yapı salonlarda da tercih edilebilir hale getirmektedir. Yatak odalarında ise oldukça farklı bir his uyandırabilmesi açısından tercih edilebilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?