NENİS IŞILTI

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

32.00 TL

16.00 TL

TÜL: Nakış
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 130 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evlerde tercih edilen tül modelinin dekorasyonun bütünlüğü açısından son derece büyük bir etkisi bulunmaktadır. Kumaşın verdiği his dekorasyonda son derece büyük bir önem taşır. Işıltı 540 modelinde tercih edilen kumaş, kendiliğinden ışıltı etkisine sahiptir. Parıltılı tozlar ürünün kumaşının kendisine has oldukları ve sonradan eklenmedikleri için yere dökülme sorunu yaratmaz ve yapay durmazlar.

Üründe tercih edilen çiçek detayları odanızda sürekli bahar varmış gibi bir ferahlama hissi uyandıracaktır. Dalları ile birlikte kullanılan çiçek detayı çok daha etkili bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır. Tül modelleri arasından tercih yaparken tülün kullanılacağı odanın konsepti önem taşır. Ürün, farklı odalara uyum sağlayabilecek geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?