NEW DOUCE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Soft
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 755 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evlerde tercih edilen dekorasyonlar farklılık gösterebilir. Bazı odalarda gösterişli bir dekorasyon tercih edilirken bazı odalarda sade bir tarz benimsenmektedir. Odanın dekorasyonu için uygun olabilecek parçaların incelenmesi oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Sade dekorasyonlar için tercih edilecek olan perdenin de sade ve zarif olması gereklidir.

Tek renk olarak üretilmiş olan New Douce modeli düz beyaz dekorasyonlarda dahil olmak üzere sade olan odalar için tercih edilebilecek olan bir modeldir. Sade ve zarif bir dekorasyonda perdenin tek renk olması dekorasyonun çok daha net olabilmesi açısından önem taşımaktadır. Ürün, yatak odaları, oturma odaları ve konsepte bağlı olarak misafir odalarında da tercih edilebilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?